Potrzebujesz pomocy?

Producenci

 • Industruino

  Industruino

  Dzięki zrozumieniu problemów we współczesnym biznesie, udało się stworzyć gamę funkcjonalnych i nowoczesnych produktów, które każdy może użyć do stworzenia urządzenia końcowego w pełni dostosowanego do swoich potrzeb. Czyni to Industriono innowacyjnym produktem wśród sterowników przy niedużym koszcie wdrożenia. Urządzenia tej serii są oparte o mikroprocesory serii Atmel i bazują w większości przypadków na platformie Arduino - stąd ich nazwa. Dedykowane są do aplikacji przemysłowych, które potrzebują dużej elastyczności i możliwości przy niewielkim kosztu.

  Otwarta platforma wspaniale sprawdzają się w niestandardowych aplikacjach.

 • Mean Well

  Mean Well

  Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Z ponad 54000 standardowych modeli w ofercie oraz bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu oraz zaopatrywaniu Klientów w urządzenia zasilające, firma Mean Well oferuje Klientom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania do bardzo szerokiej gamy zastosowań. SHEMECK jest autoryzowanym subdystrybutorem produktów Mean Well w Polsce. Ze względu na pojawiające się wątpliwości w zakresie zasilaczy Mean Well, informujemy, że firma Mean Well produkuje zasilacze wyłącznie pod swoim znakiem handlowym, bez powiązania z innymi znakami towarowymi.

 • Moxa

  Moxa

  Niezawodne systemy oparte o propozycje jednego ze światowych liderów rynku rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu – firmy MOXA. Urządzenia te są dedykowane do pracy w przemysłowych sieciach ethernetowych i szeregowych. Spełniają szeregi norm i są przeznaczone do pracy w wymagającym środowisku przemysłowym. Bogata funkcjonalność, wysoka jakość i szereg opcji usprawniających wymianę danych to główne cechy charakterystyczne produktów marki MOXA.

 • Senso Part

  Senso Part

  Czujniki i systemy wizyjne (kamery), które na podstawie wykonanego zdjęcia analizują kształt, kolor, kod 1D, 2D, OCR (tekst) wymiar lub inne parametry obiektu. Różne kolory oświetlenia dobierane są indywidualnie do obiektu i kontrolowanej cechy. Urządzenia działają samodzielnie bez konieczności podłączenia do komputera. Efektem działania może być prosty sygnał binarny kwalifikujący lub odrzucający kontrolowany obiekt lub złożona informacja przesyłana interfejsem Ethernet, RS422/232

 • SHEMECK

  SHEMECK

  Produkcja własna podzespołów i modułów dla automatyki przemysłowej to dla naszej firmy bardzo ważny kierunek rozwoju. Staramy się uzupełniać ofertę o rozwiązania, których nie ma jeszcze na rynku w takim wykonaniu, jak na przykład Voltan, czyli modem GSM/GPRS dla sterowników Jazz firmy Unitronics. Montowany jest on bezpośrednio w slocie sterownika, bez dodatkowych przejściówek. Proponujemy także rozwiązania znane, ale w przystępnych cenach, myślimy tu o routerach GSMowych i modemach zewnętrznych GSM. W naszych ambitnych planach mamy również produkcję nowych podzespołów, które będą odpowiedzią na oczekiwania rynku oraz naszych obecnych jak i przyszłych klientów.

 • Unitronics

  Unitronics

  Zintegrowane sterowniki PLC ( sterowniki programowalne ) z panelami operatorskimi HMI. Zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych, przystosowane do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Sterowniki te umożliwiają użytkownikom korzystanie z zaawansowanych funkcji zarówno panelu operatorskiego HMI, jak i sterownika PLC, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego budżetu, skróceniu czasu programowania oraz minimalizacji okablowania

 • Universal Robots

  Universal Robots

  Universal Robots, to czołowy producent robotów współpracujących. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku w Odense. Obecnie seria UR składa się z trzech modeli: UR3, UR5 i UR10. Przewagą konkurencyjną robotów UR jest praktycznie nieograniczona współpraca z człowiekiem dzięki zaawansowanemu systemowi zabezpieczeń, a także wydajność produkcyjna i najszybszy zwrot kosztów zakupu. Roboty UR charakteryzują się łatwością w obsłudze i programowaniu, kompaktowymi rozmiarami oraz uniwersalnością pod względem zastosowań w przemyśle.