Producenci

Potrzebujesz pomocy?

Producenci

 • Active Key

  Active Key

  Active Key to wiodący producent klawiatur i mysz w wykonaniu higienicznym i przemysłowym. Najwyższy komfort pisania, precyzyjne dotykanie i naciskanie klawiszy to nasz główny cel. Wychodząc na przeciw wszelkim wymaganiom, oferujemy modele w różnych rozmiarach i wersjach. Gama produktów sięga od miniaturowych, kompaktowych i stacjonarnych klawiatur, zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych, chronionych i niechronionych, z podświetleniem lub bez podświetlenia, z panelami dotykowymi lub trackballami i bez nich.

 • Galil

  Galil

  Firma Galil wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i innowacje technologiczne, aby tworzyć idealne sterowniki ruchu dla klientów z różnych branż.

 • Industruino

  Industruino

  Dzięki zrozumieniu problemów we współczesnym biznesie, udało się stworzyć gamę funkcjonalnych i nowoczesnych produktów, które każdy może użyć do stworzenia urządzenia końcowego w pełni dostosowanego do swoich potrzeb.

 • Instar

  Instar

  Instar Electromechanical Co Ltd,  działa w obszarze badań, produkcji i sprzedaży produktów do automatycznej kontroli przemysłowej, utrzymuje dobre relacje z wieloma producentami wysokiej klasy sprzętu. Dążymy do wysokiej jakości i zaawansowanej technologii, aby sprostać wymaganiom klientów i dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć produkty o wysokiej wartości. Nasza firma stale wprowadza i rozwija nowe rozwiązania, wzmacnia obszary badań i rozwóju oraz inwestuje w innowacje. Jesteśmy zespołem z pasją dążącym do doskonałości.

 • Mean Well

  Mean Well

  Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Z ponad 54000 standardowych modeli w ofercie oraz bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu oraz zaopatrywaniu Klientów w urządzenia zasilające, firma Mean Well oferuje Klientom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania do bardzo szerokiej gamy zastosowań.

 • Moxa

  Moxa

  Niezawodne systemy oparte o propozycje jednego ze światowych liderów rynku rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu – firmy MOXA.

 • RENU Electronics

  RENU Electronics

  Renu Electronics to indyjska firma, która jest na rynku od roku 1991. Początkowo RENU Electronics budował swoje doświadczenie w branży elektroniki i automatyki przemysłowej jako producent modułów komunikacyjnych sieci przemysłowych brandowanych przez takie firmy jak Mitsubishi, Rockwell Automation, Schneider Electric, IDEC, Emerson Process, FUJI Electric, Honeywell Automation, Toshiba i wielu innych. Z czasem powstała myśl o produkcji podzespołów pod własną marką i tak pojawiły się sterowniki PLC, panele HMI, komputery przemysłowe i konwertery sieci przemysłowych pod marką RENU Electronics.

 • Schneider Electric

  Schneider Electric

  Firma Schneider Electric to francuski globalny koncern specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu zarządzania energią elektryczną. Ciągły rozwój firmy prowadzi do dynamicznie poszerzającej się oferty produktowej Schneidera. Automatyka przemysłowa, budynkowa, rozdział energii i inne działy przemysłu są objęte wsparciem produktowym i technicznym na wysokim poziomie merytorycznym. Schneider stawia sobie za cel bycie cyfrowym partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

 • Senso Part

  Senso Part

  Czujniki i systemy wizyjne (kamery), które na podstawie wykonanego zdjęcia analizują kształt, kolor, kod 1D, 2D, OCR (tekst) wymiar lub inne parametry obiektu

 • SHEMECK

  SHEMECK

  Produkcja własna podzespołów i modułów dla automatyki przemysłowej to dla naszej firmy bardzo ważny kierunek rozwoju. 

 • Unitronics

  Unitronics

  Zintegrowane sterowniki PLC ( sterowniki programowalne ) z panelami operatorskimi HMI.

 • Universal Robots

  Universal Robots

  Universal Robots, to czołowy producent robotów współpracujących. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku w Odense. Obecnie seria UR składa się z trzech modeli: UR3, UR5 i UR10. Przewagą konkurencyjną robotów UR jest praktycznie nieograniczona współpraca z człowiekiem dzięki zaawansowanemu systemowi zabezpieczeń, a także wydajność produkcyjna i najszybszy zwrot kosztów zakupu. Roboty UR charakteryzują się łatwością w obsłudze i programowaniu, kompaktowymi rozmiarami oraz uniwersalnością pod względem zastosowań w przemyśle.