Potrzebujesz pomocy?

Producenci

 • Active Key

  Active Key

  Active Key to wiodący producent klawiatur i mysz w wykonaniu higienicznym i przemysłowym. Najwyższy komfort pisania, precyzyjne dotykanie i naciskanie klawiszy to nasz główny cel. Wychodząc na przeciw wszelkim wymaganiom, oferujemy modele w różnych rozmiarach i wersjach. Gama produktów sięga od miniaturowych, kompaktowych i stacjonarnych klawiatur, zarówno bezprzewodowych, jak i przewodowych, chronionych i niechronionych, z podświetleniem lub bez podświetlenia, z panelami dotykowymi lub trackballami i bez nich.

 • Brainboxes

  Brainboxes

  Firma Brainboxes została założona w 1984 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów urządzeń sieciowych do komunikacji szeregowej na świecie.

 • Galil

  Galil

  Firma Galil wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i innowacje technologiczne, aby tworzyć idealne sterowniki ruchu dla klientów z różnych branż.

 • Industruino

  Industruino

  Dzięki zrozumieniu problemów we współczesnym biznesie, udało się stworzyć gamę funkcjonalnych i nowoczesnych produktów, które każdy może użyć do stworzenia urządzenia końcowego w pełni dostosowanego do swoich potrzeb.

 • Instar

  Instar

  Instar Electromechanical Co Ltd,  działa w obszarze badań, produkcji i sprzedaży produktów do automatycznej kontroli przemysłowej, utrzymuje dobre relacje z wieloma producentami wysokiej klasy sprzętu. Dążymy do wysokiej jakości i zaawansowanej technologii, aby sprostać wymaganiom klientów i dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć produkty o wysokiej wartości. Nasza firma stale wprowadza i rozwija nowe rozwiązania, wzmacnia obszary badań i rozwóju oraz inwestuje w innowacje. Jesteśmy zespołem z pasją dążącym do doskonałości.

 • Mean Well

  Mean Well

  Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Z ponad 54000 standardowych modeli w ofercie oraz bazując na ponad 30 letnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu oraz zaopatrywaniu Klientów w urządzenia zasilające, firma Mean Well oferuje Klientom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania do bardzo szerokiej gamy zastosowań.

 • Moxa

  Moxa

  Niezawodne systemy oparte o propozycje jednego ze światowych liderów rynku rozwiązań komunikacyjnych dla przemysłu – firmy MOXA.

 • Senso Part

  Senso Part

  Czujniki i systemy wizyjne (kamery), które na podstawie wykonanego zdjęcia analizują kształt, kolor, kod 1D, 2D, OCR (tekst) wymiar lub inne parametry obiektu. Różne kolory oświetlenia dobierane są indywidualnie do obiektu i kontrolowanej cechy. Urządzenia działają samodzielnie bez konieczności podłączenia do komputera. Efektem działania może być prosty sygnał binarny kwalifikujący lub odrzucający kontrolowany obiekt lub złożona informacja przesyłana interfejsem Ethernet, RS422/232

 • SHEMECK

  SHEMECK

  Produkcja własna podzespołów i modułów dla automatyki przemysłowej to dla naszej firmy bardzo ważny kierunek rozwoju. Staramy się uzupełniać ofertę o rozwiązania, których nie ma jeszcze na rynku w takim wykonaniu, jak na przykład Voltan, czyli modem GSM/GPRS dla sterowników Jazz firmy Unitronics. Montowany jest on bezpośrednio w slocie sterownika, bez dodatkowych przejściówek. Proponujemy także rozwiązania znane, ale w przystępnych cenach, myślimy tu o routerach GSMowych i modemach zewnętrznych GSM. W naszych ambitnych planach mamy również produkcję nowych podzespołów, które będą odpowiedzią na oczekiwania rynku oraz naszych obecnych jak i przyszłych klientów.

 • Unitronics

  Unitronics

  Zintegrowane sterowniki PLC ( sterowniki programowalne ) z panelami operatorskimi HMI.

 • Universal Robots

  Universal Robots

  Universal Robots, to czołowy producent robotów współpracujących. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku w Odense. Obecnie seria UR składa się z trzech modeli: UR3, UR5 i UR10. Przewagą konkurencyjną robotów UR jest praktycznie nieograniczona współpraca z człowiekiem dzięki zaawansowanemu systemowi zabezpieczeń, a także wydajność produkcyjna i najszybszy zwrot kosztów zakupu. Roboty UR charakteryzują się łatwością w obsłudze i programowaniu, kompaktowymi rozmiarami oraz uniwersalnością pod względem zastosowań w przemyśle.