RENU Electronics - SHEMECK

Filtruj po

Cena
565 3625
Kategorie
Wejść cyfrowych
Wejść analogowych
Wejść temperaturowych
Wyjść cyfrowych
Wyjść analogowych

Potrzebujesz pomocy?

RENU Electronics - Lista produktów

Renu Electronics to indyjska firma, która jest na rynku od roku 1991. Początkowo RENU Electronics budował swoje doświadczenie w branży elektroniki i automatyki przemysłowej jako producent modułów komunikacyjnych sieci przemysłowych brandowanych przez takie firmy jak Mitsubishi, Rockwell Automation, Schneider Electric, IDEC, Emerson Process, FUJI Electric, Honeywell Automation, Toshiba i wielu innych. Z czasem powstała myśl o produkcji podzespołów pod własną marką i tak pojawiły się sterowniki PLC, panele HMI, komputery przemysłowe i konwertery sieci przemysłowych pod marką RENU Electronics.

Główna siedziba, fabryka i laboratorium techniczne firmy RENU Electronics znajduje się w Indiach w mieście Pune, oddalonym 120km od Mumbaju, gdzie na powierzchni 45 000 metrów kwadratowych własnego biurowca pracuje ponad 180 wykwalifikowanych inżynierów. Stałą siedzibę i biuro sprzedaży RENU Electronics otworzył także w Illinois w Stanach Zjednoczonych, gdzie rynek dla indyjskiej automatyki okazał się bardzo przyjazny. Partnerzy handlowi w wielu krajach świata, między innymi w Australii, Brazylii, Indonezji, Tajwanie i Turcji potwierdzają niezawodność i dobrą jakość produktów marki RENU.

RENU Electronics posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001: 2008 oraz spełnia normę środowiskową na poziomie ISO 14001: 2004. Produkty RENU Electronic spełniają światowe wymagania i standardy takie jak IEC, CE, UL(Class 1 Div2), IP66, NEMA4, RoHS.