Targi automatyki - WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA - SHEMECK
logo

Targi automatyki - WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA

Targi automatyki - WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA

WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA już za nami. Kolejne targi, które odbyły się w Nadarzyńskim Ptak Warsaw Expo w dniach 10-12 maja bieżącego roku. Kolejny raz zgromadziły wystawców z różnych branż, których wspólnym mianownikiem była szeroko pojęta automatyzacja. Patronem honorowym tego wydarzenia było Forum Automatyki i Robotyki Polskiej – FAIRP. Jak zawsze na tego typu imprezie pojawiło się sporo wystawców jak i również osób odwiedzających, które chciałby się na żywo przekonać co się dzieje na bieżąco w świecie automatyki. Targi to idealne miejsce na zaprezentowanie swoich produktów i usług szerokiej ilości potencjalnych klientów (w ubiegłym roku targi odwiedziło około 13000 gości). Prestiżowe środowisko wystawców z Polski i zagranicy dała  możliwość zaprezentowania się szerokiej grupie odbiorców co w połączeniu z prezentowanymi nowościami i wiedzą dała nam możliwości na rozwój swojego biznesu. Wiadomo, że w tak dynamicznie rozwijającej się branży nie można pozwolić sobie na stanie w miejscu. Kontakty biznesowe i relacje handlowe to kolejny aspekt, który pojawia się na tego typu wydarzeniach. Rozmowy z potencjalnymi partnerami daje nam możliwość rozbudowania bazy klientów co przekłada się na pozyskanie nowych odbiorców a w przyszłości nowych umów handlowych. Dodatkowo zbadanie potrzeb klientów przekłada się na przygotowanie i przedstawienie jeszcze bardziej precyzyjnej oferty, skrojonej pod potrzeby odbiorcy. 

W planach trzydniowych targów była również ujęta jako wydarzenie towarzyszące konferencja, której Hasłem przewodnim była „AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA – CEL CZY DROGA”. Prezentowana wiedza kierowana była przede wszystkim do osób zainteresowanych wdrażaniem robotyzacji i automatyzacji w prowadzonej przez siebie działalności, choć każdy kto zaczyna swoją drogę z automatyką znalazł tam coś godnego uwagi. Program był podzielony na 3 bloki tematyczne, które omawiane były w ciągu 2 dni 10 i 11 maja tak, aby jak najszersze grono zainteresowanych mogło skorzystać z tej cennej wiedzy. Trzeba przyznać, że organizatorzy postarali się o wysoki poziom wiedzy prelegentów. Prezentacje prowadzone były przez osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, które w ciekawy sposób starały się wskazać i upowszechnić metody, dzięki którym efektywnie można by wykorzystać automatyzację i robotyzację na różnych płaszczyznach prowadzonej działalności biznesowej i operacyjnej w przedsiębiorstwach i własnej działalności. Nie zabrakło oczywiście tematów cyber bezpieczeństwa oraz szeroko rozumianej i świadomej ekologii. 

Dla przybyłych na targi osób czekał przed wejściem darmowy parking, a w środku można było odpocząć w ulokowanej strefie relaxu. Do dyspozycji gości był mini bufet z napojami i aromatyczną kawą, a dla chcących zaspokoić większy głód strefa restauracyjna. Był również dostęp do czasopism branżowych oraz co najważniejsze możliwość zasięgnięcia wiedzy i zobaczenia jak funkcjonują firmy w oparciu o automatyzację i robotyzację oraz jakie mają plany na przyszłość.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdą Państwo bogaty asortyment z dziedziny automatyki i informatyki przemysłowej: 

www.shemeck.pl

Dziękuję za uwagę.    

Udostępnij:

Warto zobaczyć

Propozycje

Potrzebujesz pomocy?