SHEMECK nowa strona www - SHEMECK
logo

SHEMECK nowa strona www

SHEMECK nowa strona www

Staraliśmy się aby w nowej odsłonie naszej strony, mieli Państwo do dyspozycji, funkcjonalne, intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu znajdą Państwo potrzebne informacje oraz w łatwy sposób dokonają zakupów. 

ZASILACZE – Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Posiada ona 5500 standardowych modeli w ofercie oraz bazuje na ponad 35 letnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu oraz zaopatrywaniu klientów w urządzenia zasilające. Firma Mean Well oferuje klientom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania do bardzo szerokiej gamy zastosowań. Począwszy od modeli do wlutowania, przez zasilacze LED do zasilaczy impulsowych i przetwornic dużych mocy.

STEROWNIKI – Zintegrowane sterowniki PLC ( sterowniki programowalne ) z panelami operatorskimi HMI. Zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych, przystosowane do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Sterowniki  te umożliwiają użytkownikom korzystanie z zaawansowanych funkcji zarówno panelu operatorskiego HMI, jak i sterownika PLC, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego budżetu, skróceniu czasu programowania oraz minimalizacji okablowania.

NOWOŚCI – w związku z tym, że w branży automatyki  wiele się dzieje a my staramy się być z aktualnymi  informacjami na bieżąco, stworzyliśmy dział w którym będziemy umieszczać wszelkie pojawiające się nowości na rynku szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. Liczymy, że tym samym zachęcimy odwiedzających naszą stronę nie tylko do zakupów, ale również do zapoznania się z tym co nowego na rynku. 

LAB - Seria artykułów pod pseudonimem „Laboratorium” powstała po to aby archiwizować i dzielić się, dostępnych na rynku, urządzeń do zastosowań od amatorskich do profesjonalnych. Dzięki zasadzie „to co wrzucone do sieci już tam zostaje” mamy nadzieję, że nasze projekty będą żyły własnym życiem i co jakiś czas dadzą nam o sobie znać. Nasza praca to również nasze hobby - zajmujemy się szeroko pojętą automatyką i informatyką dla przemysłu.

To wszystko w jednym miejscu pod adresem WWW.SHEMECK.PL.

Udostępnij:

Warto zobaczyć

Propozycje

Potrzebujesz pomocy?