Otwarcie Laboratorium - SHEMECK
logo

Otwarcie Laboratorium

Otwarcie Laboratorium

Seria artykułów pod pseudonimem „Laboratorium” powstała po to aby archiwizować i dzielić się możliwościami, dostępnych na rynku, urządzeń do zastosowań od amatorskich do profesjonalnych. Dzięki zasadzie „to co wrzucone do sieci już tam zostaje” mamy nadzieję, że nasze projekty będą żyły własnym życiem i co jakiś czas dadzą nam o sobie znać.


Nasza praca to również nasze hobby - zajmujemy się szeroko pojętą automatyką i informatyką dla przemysłu. W skład naszej pracy wchodzi programowanie urządzeń takich jak sterowniki programowalne PLC , układy serwonapędowe, panele HMI, modemy GSM jak również budowanie własnych aplikacji przeznaczonych do systemów elektroniki czy systemów opartych na standardowym komputerze (np. systemy bazodanowe). Tego typu aplikacje opieramy na dedykowanych do tego rozwiązaniach jak również na środowiskach takich jak C++ czy WINDEV.


Mamy nadzieję, że nasze artykuły pomogą Państwu w znalezieniu sposobu na rozwiązanie zagadnienia, przyśpieszą pracę z danym urządzeniem lub nawet będą dla Państwa inspiracją przy tworzeniu nowych rozwiązań. Wiemy że nie zawsze będziemy tu mówić o czymś nowym, natomiast tą dawkę danych będziemy się starać przekazać w jak najłatwiejszej i skumulowanej formie.

Udostępnij:

Warto zobaczyć

Propozycje

Potrzebujesz pomocy?