Moxa IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP - SHEMECK
IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł.
IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł.

IMC-101G konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP

konwerter 1Gb/s Ethernet-światł., port SFP

IMC-101G
Moxa
1 szt.

Cena

1 972,92 zł 1604.00 zł netto
1604 netto
Darmowa dostawa!
Brutto
Ilość

Media konwertery IMC-101G należą do wysokiej klasy przemysłowych konwerterów skrętka-światłowód, które zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach.


Aplikacje oparte o te produkty cechują się wysoką stabilnością.
IMC-101G jest konwerterem pomiędzy siecią bazującą na skrętce (RJ-45 Ethernet 10/100/1000BaseT(X)) a światłowodem jedno i wielo modowym 1000BaseSX/LX/LHX/ZX (szeroki wybór modułów SFP/mini-GBIC). Obudowa tego urządzenia została zaprojektowana do zadań przemysłowych, co pozwala na montaż na szynie DIN oraz trwałe i stabilne rozwiązanie. Media konwerter może zostać zasilony napięcie od 12 do 45 VDC co daje szeroki zakres zastosowań. W urządzeniu zastosowany został moduł redundantnego zasilania, które daje użytkownikowi stabilną pracę nawet po zaniku zasilania podstawowego.

MOXA IMC-101G posiada port SFP/mini-GBIC co mocno rozszerza zakres zastosowań przez szeroką gamę modułów SFP. Zastosowanie modułów SFP pozwala na całkowite wykorzystanie możliwości urządzenia czyi przesyłanie danych z prędkością 1Gb/s nawet do 80 km. Urządzenia dostępne jest w wersji standardowej o standardowym zakresie temperatur (0...+ 60C) oraz w wersji o rozszerzonym zakresie (-40...+ 75C). Media konwerter występuje w wersji W IMC-101G wykorzystano konwekcyjny system chłodzenia, który znacznie wydłuża czas bezawaryjnej pracy w porównaniu do urządzeń wykorzystujących wentylatorowy system chłodzenia.


Gigabitowy media konwerter skrętka-światłowód do zastosowań przemysłowych

  • konwerter skrętka - światłowód (10/100/1000BaseT(X) - 1000BaseSX/LX/LHX/ZX)
  • wysokiej klasy media konwerter zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach przemysłowych
  • zaimplementowany mechanizm Link Fault Pass-Through
  • temperatura pracy 0°...+60° C lub -40°...+75° C dla wersji rozszerzonej
  • przekaźnik alarmowy

  • Technologia
Standards IEEE 802.3 for 10BaseT
IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
IEEE 802.3ab for 1000BaseT(X)
IEEE 802.3z for 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
  • Interfejsy
RJ45 Ports 10/100BaseT(X)
Fiber Port(s) Optional 1000BaseSX/LX/LHX/ZX (LC connector)
LED Indicators PWR1, PWR2, FAULT, 10/100M (TP port), 1000M (TP and Fiber port)
DIP Switches Port break alarm mask, Fault Pass-Through, Fiber AN/Force
Alarm Contact One relay output with current carrying capacity of 1A @ 24 VDC
  • Światłowód
Distance Multi mode:
1000BaseSX: 0 to 500 m, 850 nm (50/125 ?m, 400 MHz*km)
0 to 275 m, 850 nm (62.5/125 m, 200 MHz*km)
1000BaseLX: 0 to 1100 m, 1310 nm (50/125 m, 800 MHz*km)
0 to 550 m, 1310 nm (62.5/125 m, 500 MHz*km)
Single mode:
1000BaseLX: 0 to 10 km, 1310 nm (9/125 m, 3.5 PS/(nm*km))
1000BaseLHX: 0 to 40 km, 1310 nm (9/125 m, 3.5 PS/(nm*km))
1000BaseZX: 0 to 80 km, 1550 nm (9/125 m, 19 PS/(nm*km))
  • Zasilanie
Input Voltage 24 VDC (12 to 45 VDC), redundant inputs
Input Current (@ 24 V): 0.11A
Overload Current Protection 1.1A
Connection Removable terminal block
Reverse Polarity Protection Present
  • Instalacja
Enclosure IP30 protection, metal case
Weight 630 g
Dimensions 53.6 x 135 x 105 mm (2.11 x 5.31 x 4.13 in)
Installation DIN-Rail or Wall Mounting (optional kit)
  • Warunki zewnętrzne
Operating Temperature 0 to 60°C (32 to 140°F),
-40 to 75°C (-40 to 167°F) for T models
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
  • Certyfikaty i gwarancja
EMI FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A
EMS EN61000-4-2 (ESD), level 3
EN61000-4-3 (RS), level 3
EN61000-4-4 (EFT), level 3
EN61000-4-5 (Surge), level 3
EN61000-4-6 (CS), level 3
EN61000-4-8
EN61000-4-11
Safety UL508
Shock IEC60068-2-27
Freefall IEC60068-2-32
Vibration IEC60068-2-6
MTBF (meantime between failures) 500,000 hrs Database: Telcordia (Bellcore), GB

IMC-101G
1 szt.
    Jak długo trwa wysyłka i dostawa towaru?

    Jeżeli towar widnieje w sklepie jako dostępny wysyłka towaru jest prowadzona w przeciągu 1-2 dni. Wszystko zależy od godziny i zamówienia. Jeżeli z jakiś powodów nie możemy wysłać towaru wtedy od razu kontaktujemy się z osobą zamawiającą. W razie wymogu nagłej wysyłki zalecamy dodatkowy kontakt z nami.


    Jak zamówić i jak zapłacić za produkt?

    Zamówienia produktu lub produktów w naszym sklepie internetowym można dokonać za pomocą strony internetowej (jako gość lub jako zalogowany użytkownik), za pomocą maila lub telefonicznie. Podczas zamówienia dostępnymi płatnościami są: płatności elektroniczne - oparte o bezpieczne protokoły Przelewy24, przelew bankowy standardowy - opłacamy fakturę proformę lub płatność przy odbiorze.