Moxa SFP-1FEMLC-T moduł SFP 100BaseFx, zasięg do 4 km, światłowód wielomodowy, złącze LC - SHEMECK
SFP-1FEMLC-T
SFP-1FEMLC-T

SFP-1FEMLC-T moduł SFP 100BaseFx, zasięg do 4 km, światłowód wielomodowy, złącze LC

moduł światłowodowy SFP 100BaseFx, zasięg do 4 km, światłowód wielomodowy, złącze LC

Oczekiwanie na dostawę Zadaj pytanie
SFP-1FEMLC-T
Moxa

Cena

666,66 zł 542.00 zł netto
542 netto
Brutto
Ilość

Moduły Fast Ethernet SFP przeznaczone do współpracy z switchami firmy MOXA


Umożliwiają przesyłanie danych z wykorzystaniem światłowodu wielomodowego lub jednomodowego.

Cechy charakterystyczne

  • Przeznaczone do montażu w slocie SFP w switchach Moxa
  • Umożliwiają transmisję nawet do 80 km
  • Temperatura pracy nawet od -40 do 85 stopni Celsjusza

  • Interfejsy
Fast Ethernet 1 port
Connectors Duplex LC Connector

  • Warunki środowiskowe
Operating Temperature -40 to 85°C (-40 to 167°F)
Storage Temperature -40 to 85°C (-40 to 185°F)
Ambient Relative Humidity 5 to 95% (non-condensing)
  • Certyfikaty

SFP-1FEMLC-T

Zobacz także