AGS-11-SM Modem GSM
AGS-11-SM Modem GSM

AGS-11-SM Modem GSM

Modem GSM 

Zadaj pytanie
AGS-11-SM
Unitronics
21 szt.

Cena

356,70 zł 290.00 zł netto
290 netto
Brutto
Ilość

Modem GSM AGS-11-SM konfigurowalny przez SMS


AGS-11-SM jest prostym urządzeniem, które może być wykorzystywane do autoryzowanego dostępu do drzwi, sterowania bramami, przełączania zdalnych urządzeń lub systemów parkingowych. Urządzenie to może być używane w miejscach, które wymagają włączenia / wyłączenia systemu, urządzeń, zdalnych modułów za pomocą połączenia z telefonem komórkowym oraz do zabezpieczania mienia przed uszkodzeniem.

Wystarczy wykonać połączenie z numeru autoryzowanego użytkownika na numer karty włożonej do modemu GSM, a przekaźnik zostanie aktywowany i odpowiednie urządzenie typu bariera, drzwi, brama lub inne urządzenie zostanie otwarte lub zamknięte w zależności od zastosowanego rozwiązania. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów połączeń, brama GSM automatycznie odrzuca połączenie z autoryzowanego numeru a następnie wykonuję akcję włączania / wyłączania przekaźnika.

Co więcej, AGS-11-SM może pracować z 2 wejściami cyfrowymi, gdy jedno z wejść zostanie włączone, uruchomi ono syrenę lub włączy światło, a następnie natychmiast wyśle wiadomość SMS do właścicieli. Jest to bardzo przydatne, jeśli istnieje potrzeba ochrony swojego mienia przy użyciu tanich rozwiązań.

  • Dane techniczne
Protokół komunikacyjny GSM PHASE 2/2+
Częstotliwości pracy 900/1800 MHz
Napięcie zasilania 12VDC 1A
Temperatura przechowania -20 - 60 °C
Temperatura pracy -10 - 60 °C
Wilgotność 10 - 90%
Waga 0,5 kg

AGS-11-SM
21 szt.
    Jak długo trwa wysyłka i dostawa towaru?

    Jeżeli towar widnieje w sklepie jako dostępny wysyłka towaru jest prowadzona w przeciągu 1-2 dni. Wszystko zależy od godziny i zamówienia. Jeżeli z jakiś powodów nie możemy wysłać towaru wtedy od razu kontaktujemy się z osobą zamawiającą. W razie wymogu nagłej wysyłki zalecamy dodatkowy kontakt z nami.


    Jak zamówić i jak zapłacić za produkt?

    Zamówienia produktu lub produktów w naszym sklepie internetowym można dokonać za pomocą strony internetowej (jako gość lub jako zalogowany użytkownik), za pomocą maila lub telefonicznie. Podczas zamówienia dostępnymi płatnościami są: płatności elektroniczne - oparte o bezpieczne protokoły Przelewy24, przelew bankowy standardowy - opłacamy fakturę proformę lub płatność przy odbiorze.