VLT-01-GSM Modem GSM/GPRS Voltan - SHEMECK
Modem GSM GPRS Voltan
Modem GSM GPRS Voltan

VLT-01-GSM Modem GSM/GPRS Voltan

Modem GSM GPRS Voltan

VLT-01-GSM
SHEMECK
6 szt.

Cena

719,55 zł 585.00 zł netto
585 netto
Brutto
Ilość

Modem Voltan to urządzenie mikroprocesorowe, które zapewnia bezprzewodowy dostęp GSM (SMS) lub GPRS (protokół Modbus TCP) do sterownika z serii Jazz20 firmy Unitronics.


Kompaktowe sterowniki serii Jazz20 firmy Unitronics standardowo obsługują tylko dwa moduły: JZ-PRG (zestaw do programowania) i JZ-RS4 (dodatkowy port RS232/RS485). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów proponujemy dodatkowe rozszerzenia i moduły oparte na własnym pomyśle i wykonaniu. Jako pierwszy pragniemy Państwu przedstawić modem GSM/GPRS VOLTAN - montowany dokładnie w ten sam slot w sterowniku Jazz20 co JZ-PRG czy JZ-RS4 (nie potrzebujemy już żadnych dodatkowych przejściówek czy konwerterów). Inicjacja modemu odbywa się przy pomocy oprogramowania U90 Ladder (dedykowane do programowania sterowników Jazz).

Voltan przeznaczony jest do wymiany danych tylko z tymi sterownikami PLC. Do jednego modemu można podłączyć jeden sterownik.W celu konwersji protokołu Modbus RTU na Modbus TCP wykorzystywane jest standardowe złącze rozszerzeń sterownika JAZZ. Urządzenie posiada slot na kartę SIM (pod plastikową obudową).

Zapraszamy do obejrzenia konfiguracji Voltana z PLC Jazz20 krok po kroku: VLT-01-GSM youtube

 

 

  • Modem
Karta SIM 3V lub 1,8V
Częstotliwość 850/900/1800/1900 MHz
GPRS Class GPRS class 12: max 85,6 kbps (downlink/uplink) 

Interfejs wymiany danych ze sterownikiem

Złącze rozszerzeń JAZZ

Tryby wymiany danych poprzez sieć Modbus 

Nadrzędny (Master) / Podrzędny (Slave)
Obsługiwane protokoły sieci Modbus RTU / TCP
Czas gotowości do pracy po włączeniu napięcia Nie dłuższy niż 2 minuty
Waga 50g (bez anteny)
Wymiary zewnętrzne 91x36x19mm
Temperatura pracy 0°C - 50°C
Temperatura przechowywania -30°C - 70°C
Typ złącza antenowego SMA żeńskie
  • Antena
Wzmocnienie anteny 3 dB
Częstotliwość anteny 850/900/1800/1900 MHz

VLT-01-GSM
6 szt.
    Jak długo trwa wysyłka i dostawa towaru?

    Jeżeli towar widnieje w sklepie jako dostępny wysyłka towaru jest prowadzona w przeciągu 1-2 dni. Wszystko zależy od godziny i zamówienia. Jeżeli z jakiś powodów nie możemy wysłać towaru wtedy od razu kontaktujemy się z osobą zamawiającą. W razie wymogu nagłej wysyłki zalecamy dodatkowy kontakt z nami.


    Jak zamówić i jak zapłacić za produkt?

    Zamówienia produktu lub produktów w naszym sklepie internetowym można dokonać za pomocą strony internetowej (jako gość lub jako zalogowany użytkownik), za pomocą maila lub telefonicznie. Podczas zamówienia dostępnymi płatnościami są: płatności elektroniczne - oparte o bezpieczne protokoły Przelewy24, przelew bankowy standardowy - opłacamy fakturę proformę lub płatność przy odbiorze.


Zobacz także