EXF-RC15 Adapter z 9DI(3HSI)
EXF-RC15 Adapter z 9DI(3HSI)

EXF-RC15 Adapter z 9DI(3HSI), 2RO, 4HSO, nierozszerzalny (UniCAN)

9DI (3HSI), 2RO, 4HSO - (UniCAN)
Oczekiwanie na dostawę Zadaj pytanie
EXF-RC15
Unitronics

Cena

1 276,74 zł 1038.00 zł netto
1038 netto
Darmowa dostawa!
Brutto
Ilość

9 wejść 24Vdc w tym 3 wejścia szybkie; 4 wyjścia szybkie tranzystorowe; 2 wyjścia przekaźnikowe; moduł nie wymaga adaptera rozszerzającego ale występuje jako pojedynczy moduł; połączenie ze sterownikiem za pomocą protokołu UniCAN9 wejść 24Vdc w tym 3 wejścia szybkie; 4 wyjścia szybkie tranzystorowe; 2 wyjścia przekaźnikowe; moduł nie wymaga adaptera rozszerzającego ale występuje jako pojedynczy moduł; połączenie ze sterownikiem za pomocą protokołu UniCAN

 

Nie ma możliwości dołączania dodatkowych modułów I/O. Moduł nie wymaga żadnego adaptera ( pracuje w sieci CANbus - protokół UniCAN):

  • Wejścia i wyjścia
Wejścia cyfrowe 9
Wejścia szybkie do 200kHz
3
Wyjścia przekaźnikowe 2

Wyjścia szybkie

tranzystorowe do 200kHz

4

EXF-RC15

Opis

Wejść cyfrowych
9
Wyjść cyfrowych
6
    Jak długo trwa wysyłka i dostawa towaru?

    Jeżeli towar widnieje w sklepie jako dostępny wysyłka towaru jest prowadzona w przeciągu 1-2 dni. Wszystko zależy od godziny i zamówienia. Jeżeli z jakiś powodów nie możemy wysłać towaru wtedy od razu kontaktujemy się z osobą zamawiającą. W razie wymogu nagłej wysyłki zalecamy dodatkowy kontakt z nami.


    Jak zamówić i jak zapłacić za produkt?

    Zamówienia produktu lub produktów w naszym sklepie internetowym można dokonać za pomocą strony internetowej (jako gość lub jako zalogowany użytkownik), za pomocą maila lub telefonicznie. Podczas zamówienia dostępnymi płatnościami są: płatności elektroniczne - oparte o bezpieczne protokoły Przelewy24, przelew bankowy standardowy - opłacamy fakturę proformę lub płatność przy odbiorze.