Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę specjalną na produkty dostępne w naszym sklepie internetowym: MEANWELL DR-120-24 w cenie 111 PLN netto

Zasilacze na szynę DIN marki Mean Well z serii DR dzięki swojej niezawodności znajdują szerokie zastosowanie zarówno w systemach automatyki przemysłowej, sterowaniu maszyn jak i zasilaniu oświetlenia. Dzięki swojej funkcjonalności, zyskał sporą popularność wśród odbiorców.

Każdy automatyk, używając sterowników PLC przede wszystkim skupia się na odpowiednim doborze rodzajów i ilości wejść/wyjść przy nowej aplikacji. Prawie zawsze zapotrzebowanie na I/O różni się od proponowanych modeli danego producenta PLC – czy wtedy nie pojawia się w Waszych głowach pytanie: "Czemu na rynku nie są popularne rozwiązania z dowolnie konfigurowalnymi kanałami cyfrowymi?".

Jak wiadomo, sterowniki z wbudowanymi wyświetlaczami firmy Unitronics cieszą się bardzo dużą popularnością na polskim rynku. Poza niską ceną cechuje je niezawodna praca oraz wytrzymałość na ciężkie warunki pracy. Niemniej jednak, do tej pory brakowało im zdalnej obsługi modemów GPRS, które realizowałyby funkcje połączenia do urządzenia lub oczekiwania na takie połączenie.

 

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że jako pierwsi w Polsce mamy dostępne w naszym sklepie internetowym sterowniki PLC marki INDUSTRUINO. Firma SHEMECK jest oficjalnym dystrybutorem sterowników w Polsce.

Urządzenia charakteryzują się nowoczesną myślą konstruktorską oraz funkcjonalnością. Dzięki połączeniu tych elementów klient ma do dyspozycji urządzenie, które w prosty sposób można dostosować do własnych potrzeb.

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę specjalną na produkty dostępne w naszym sklepie internetowym: JZ20-R31 i JZ20-J-R31 w cenie 569 pln netto

To popularny wśród klientów, zasilany 24 VDC, sterownik firmy UNITRONICS, posiada 16 wejść dwustanowych 24 VDC, po 2 wejścia: analogowe (0/4-20mA) oraz cyfrowo/analogowe (0-10V) oraz 11 wyjść przekaźnikowych. Posiada panel operatorski i możliwość prostego programowania przez złącze USB.